O společnosti

Firma Kraintek Czech, s.r.o. byla založena 6.11.1997 v Hradci Králové majitelem mateřské firmy Kraintek, s.r.o.. Založení firmy bylo podníceno zkvalitněním služeb, pro Českou republiku a Polsko, v oblasti prodeje a servisu ultrazvukových a postřikových čistících zařízení vyrobených firmou Kraintek s.r.o.

V současnosti tato obchodně servisní firma  zabezpečuje servis na území celé České republiky a části Polska s nástupem do 24 hodin. Servis malých standardních zařízení se provádí přímo v sídle firmy, kde se nachází také předváděcí místnost ultrazvukových van s možností odzkoušení.

Zde na Vás čeká tým zkušených odborníků, který Vám poradí s řešením čištění a odmašťování za pomoci ultrazvukových nebo postřikových zařízení.

 

Mateřská firma Kraintek s.r.o. sídlí na Slovensku v turisticky atraktivní vesničce - Podhájska.

Firma byla založena v roce 1990 v Nových Zámkách. V roce 1994 byla transformována na společnost s ručením omezeným. Od počátku svého vzniku se zaměřovala na oblast průmyslového čištění.

Základem výroby se stala technologie čištění pomocí ultrazvuku, od partnerské společnosti KLN Ultraschall GmbH, která se uvedenou problematikou zabývá více než půl století.

Postupem času rozšířila svou činnost i na oblast průmyslového čištění postřikem. V současnosti nabízí vlastní kompletní řešení problematiky průmyslového čištění a odmašťování, od technického poradenství, vypracování projektu až po výrobu, dodávku, montáž a servis.

Mimo pobočky v Česku má firma Kraintek prodejní zastoupení též v Polsku, Německu, Maďarsku a na Ukrajině.


Certifikace:
TÜV Product Service, GmbH - UZ agregáty a standardní UZ vany (ukázka certifikátů na K-5, K-25, GT 40/1202)
Technická inspekce SR - Jednoúčelová čistící UZ a OSTŘIKOVÁ zařízení