Laboratorní ultrazvukové vany s elektronickým ovládáním

Jedná se o ultrazvukové vany v základním nerezovém provedení s elektronickým ovládáním. Pracovní část tvoří gastro výlisek, na kterém jsou přímo lepeny ultrazvukové měniče – zářiče. Ve spodní části se nachází ultrazvukový generátor.
Ultrazvukové vany s elektronickým ovládáním jsou vybaveny hlavním vypínačem, digitálním zobrazovacím a ovládacím panelem a ručním vypouštěcím ventilem.
Na digitálním panelu nastavujeme čas chodu ultrazvuku 0-90 min/ stálý chod, teplotu 20-90°C a intenzitu ultrazvuku 10-100% v deseti stupních. Nastavené hodnoty lze pomocí tlačítka REAL přepnout na aktuální hodnoty. Dále je na digitálním panelu tlačítko DEGAS na rychlé odplynění kapaliny a tlačítko SWEEP na rozmítání pracovní frekvence.
Tato funkce slouží na vykrytí tzv. hluchých míst se slabším výkonem v kapalině – rozložení ultrazvukového výkonu do celého objemu pracovní kapaliny.
Laboratorní ultrazvukové vany se používají od laboratoří až po čištění ne příliš těžkých dílů v průmyslu. Na využití v nepřetržitých provozech a na čištění těžších dílů doporučujeme použít vanu ze sekce: Průmyslové ultrazvukové vany.

<< < 1 2 > >>